• Debimetre ve Akış Ölçerler
 • Trigas Debimetreler
 • Seviye Ölçerler
 • Basınç Ölçerler
 • Nem ve Sıcaklık Ölçerler
 • Datalogger - Veri Kayıt Cihazları
 • Sinyal İzolatör ve Çeviriciler
 • Teracom Kontrol Çözümleri
 • Analitik ve Kontrol Ölçüm Cihazları
 • Ortam Gaz Analiz Cihazları
 • Gelişmiş Kontrol Cihazları
 • Termokupl ve PT100 Ölçüm Cihazları

İleri Teknoloji ve Endüstri 4.0: Geleceğe Adım Atın

Dijital Çağa Yolculuk. Endüstri 4.0

Ölçme kontrol ve otomasyon sistemleri konusunda faaliyet gösteren bir firma olarak Endüstri 4.0’ı çok önemsiyoruz.

Ve bu konuda adımlar atılması için iletişim içinde olduğumuz tüm firmalarımızı bu gelişmelere ortak etme misyonumuzun olduğunu düşünüyoruz.

32011 yılında Almanya Hannover Fuarı’nda 4. Sanayi Devrimi’nden bahsedilmeseydi eğer, Endüstri 4.0’ı şuan konuşmuyor olurduk. Dünyanın her yerinde bir takım gelişmeler olurken, sadece bu gelişmelerden haberdar olmanın yetmediği bir gerçek… Bugün Türkiye’nin çok yakından bildiği Siemens, Vestel gibi büyük işletmeler 4.0’e geçebilmiş, örnek gösterilen firmalar arasında.

Artık üretim sürecini robotlar ile gerçekleştiren, robotların kendisini tamir edebildiği ya da robotları tamir edebilen robotların da üretildiği bir çağın içindeyiz. İstihdamın azalmadığı ama nitelikli istihdama yönelmekteyiz. Mevcut personelini sürekli gerçekleşen eğitimler ile bu düzene yaklaştıran, uyulmayan ve eşitleyen bir anlayış hâkim.

ERP /Kurumsal Kaynak Planlama, MRP /Malzeme İhtiyaç Planlama, APS /İleri Planlama ve Çizelgeleme, MES / Üretim Yönetim Sistemi, MOS / Üretim Operasyonları Yönetimi gibi yönetim sistemleri, Endüstri 4.0 stratejisinin uygulanması için üretime entegre edilmesi gereken sistemler olarak kendini gösteriyor.

Bilişim Teknolojileri ve Ar-Ge faaliyetlerinin önemi artmış ve hem istihdam hem de uygun koşulların sağlanması açısından çalışmalar daha değerli ve elzem bir hale geldi. Mevut IT altyapısı, süreç analizi, veri kalitesi gibi irdelenmesi gereken konularımız var.

1Tüm bu bilgilerin ışığında, var olan sanayi işletmelerinin mevcut durumlarını analiz etmeleri ve yatırımlarını bu gelişmelere göre yönlendirmeleri en doğru yaklaşım olur. Bizler, ölçme kontrol sistemleri ile hiç tanışmamış, henüz dijitalleşmeye fikren hazır olmayan işletmeler için de, bu yolda adımlar atmış işletmeler için de çözümler sunuyoruz. Uzun soluklu bir süreç, bitmeyen bir yolculuk olan endüstri 4.0’a ulaşmak için adım adım takipçi, yönlendirici, çözüm sunan bir firma olma özelliğini taşıyoruz. Süreçlere hâkim, geleceği planlayabilen, olası sorunları öngörebilen, kaliteyi sürekli kılan ve tüm kabiliyetlerini arttırabilen firmalar için var gücümüzle çalışabiliyoruz.

Adım atmaya hazır olan firmaları dijital çağ yolculuğuna davet ediyoruz. Gerek ürünlerimizle, gerek yazılım desteğimizle, gerek danışmanlık hizmetlerimiz ile bu yolculuğu başlatmaya hazırız.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp
TEMSİLCİLİKLER

trigas

template

terracom

seko

asa

efc

DELEXEL

JİMEC

MNTEA

DİNEL

FAFNIR

HENKE

Facebooktwitterinstagram

icons8-pinterest-40 icons8-linkedin-circled-40 icons8-google-plus-40

rst-copyright