DEBIMETRE TAMIRI VE BAKIMI

Başta Elektromanyetik Debimetre tamiri olmak üzere, her türlü ölçüm enstrümanları için geniş kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunmaktayız. Bu hizmetler arasında mekanik bakım ve onarım, elektronik onarım, montaj, ve devreye alma işlemleri bulunmaktadır. Firmamız, ABB, Krohne, Siemens, Endres Houser, Kobold, Bass Instruments, Yokogawa, Euromag, Gea gibi önde gelen markaların akış ölçerlerinin elektronik tamiri, mekanik bakımı ve onarımı gibi servis hizmetlerini başarıyla sunmaktadır.

Ekip arkadaşlarımız, DN10'dan DN2000'e kadar olan ürün çaplarındaki tüm akış ölçerlerin bakımını gerçekleştirebilmekte ve bu kapsamda akış tüpü sarım değişimi, elektrod değişimi, iç kaplama değişimi gibi işlemleri başarıyla uygulamaktadır. Ayrıca, sinyal konverter tamiri ve bakımı, boya yenileme işlemleri ve yapılan bakım sonrası kalibrasyon işlemleri ile ürünler, ilk günkü performanslarına kavuşturulmaktadır.

Ekip arkadaşlarımız sadece Elektromanyetik debimetrelerle sınırlı kalmayıp, aynı zamanda vortex, coriolis ve kütlesel debimetrelerin bakım ve onarımını da başarıyla gerçekleştirmektedir. Bize ulaşan her türlü debimetre tamiri talebi, detaylı bir şekilde incelenip, arıza giderildikten sonra bütün testler yapılarak, müşteriye ilk günkü gibi teslim edilmektedir.

Daha fazla bilgi için lütfen arkadaşlarımızla iletişime geçiniz. Sunduğumuz geniş hizmet yelpazesi, endüstriyel ölçüm enstrümanlarının güvenilirliğini ve uzun ömürlülüğünü sağlamak adına titizlikle uygulanmaktadır.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp
Teknik Tamirden Önce Teknik Tamirden Önce
Teknik Tamirden Sonra Teknik Tamirden Sonra
Teknik Tamirden Önce Teknik Tamirden Önce
Teknik Tamirden Sonra Teknik Tamirden Sonra
Teknik Tamirden Önce Teknik Tamirden Önce
Teknik Tamirden Sonra Teknik Tamirden Sonra
TEMSİLCİLİKLER

trigas

template

terracom

seko

asa

efc

DELEXEL

JİMEC

MNTEA

DİNEL

FAFNIR

HENKE

Facebooktwitterinstagram

icons8-pinterest-40 icons8-linkedin-circled-40 icons8-google-plus-40

rst-copyright