• Debimetre ve Akış Ölçerler
 • Trigas Debimetreler
 • Seviye Ölçerler
 • Basınç Ölçerler
 • Nem ve Sıcaklık Ölçerler
 • Datalogger - Veri Kayıt Cihazları
 • Sinyal İzolatör ve Çeviriciler
 • Teracom Kontrol Çözümleri
 • Analitik ve Kontrol Ölçüm Cihazları
 • Ortam Gaz Analiz Cihazları
 • Gelişmiş Kontrol Cihazları
 • Termokupl ve PT100 Ölçüm Cihazları

Nem Sıcaklık Transmitteri

Nem Transmitterleri: Teknik Özellikler ve Kullanım Alanları

Firmamız, hizmet standartlarındaki en üst düzeyi ve fiyat aralıklarındaki en uygun noktayı gözeterek,

nem sıcaklık transmitteri gibi, ölçü kontrol sistemlerinde, müşterilerinden almış olduğu projelerin kalitesine ve niteliğine önem vererek, kusursuz bir hizmet anlayışı sunmayı hedeflemektedir. Ölçü kontrol sektörlerinde hizmet veren firmaların üzerinde durması gereken en önemli konulardan birisi de hiç şüphesiz, verilen prosese uygun olan en doğru cihazı seçmektir. Bu seçimi gerçekleştirmek sadece mühendislik bilgi ve donanımıma sahip personeller tarafından yapılabilmektedir. Bu konuda donanımlı personellerin ise kaliteli ve nitelikli ekipmanlara ihtiyacı vardır.

Ölçü Kontrol ve Otomasyon Ekibi olarak, müşterilerimizin ihtiyaç ve arzularını en iyi şekilde anlamak ve bu anlayışı yaptığımız işlere kanalize etmek, şirket politikamızın birincil hedeflerinden biridir. Çalıştığımız firmaların memnuniyetini göz önünde bulundurmak ve hatasız ürünler sunmak açısından, işimizin sorumluluğu oldukça fazladır. Üstlendiğimiz bu sorumluluk ise, bizi en kaliteli ürün ve en uygun fiyat sağlama konusunda yönlendirmiş, hizmetlerimizi bu ölçüde vermemizi sağlamıştır. Ölçü kontrol hizmetinin gerekliliği ve inceliğinin bilincinde olarak, nem sıcaklık transmitteri gibi ürünlerimizde, ya da debi ölçüm cihazlarımızda, basınç transmitterleri, çeviriciler gibi pek çok alanda kusursuz hizmet anlayışını kendisine amaç olarak belirlemiştir.

Nem sıcaklık trasmitteri, kullanıldıkları alanlara göre değişiklik gösterir. Endüstriyel tip nem sıcaklık transmitteri, endüstriyel uygulamalar için tasarlanmış olup son derece yüksek hassasiyet ve güvenilir bir yargı sağlamaktadır. Mukattar nem verilerine ulaşma, çiylenme noktası sıcaklığı, donma noktası sıcaklığı, spesifik entalpi, su buharı kısmı basıncı, ıslak termometre sıcaklığı, karışım oranı gibi pek çok konuda ölçüm yaparak veri sunmaktadır. Bunların yanı sıra hava hız tansmitteri, yüksek hacimli uygulamaları ölçmek için tasarlanmış olan bir cihazdır. Mini tasarımı sayesinde hemen hemen bütün uygulamalarda kullanılabilir. Sıcak film anemometre prensibine dayanan yüksek kaliteli film sensör kullanımı sayesinde, yüksek hassasiyet ve kararlı bir ölçüm sağlamaktadır. Nem Sıcaklık Transmitteri özel HVAC uygulamaları için tasarlanmış ürünlerde firmamız bünyesinde mevcuttur.
Hava nemi ve sıcaklığını ölçme konularında yüksek hassasiyet gösteren bu cihazlar, son derece güvenilir çözümler üretir. Özel koruma tasarımıyla kirlenme ve ıslanmaya karşı yüksek koruma sağlar. Bunların dışında nem sıcaklık göstergeleri, yağ içindeki su oranı ölçüm transmitterleri gibi uygulama alanlarına göre çeşitlilik gösteren kaliteli ve nitelikli transmitterler, firmamız bünyesinde mevcuttur.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp
TEMSİLCİLİKLER

trigas

template

terracom

seko

asa

efc

DELEXEL

JİMEC

MNTEA

DİNEL

FAFNIR

HENKE

Facebooktwitterinstagram

icons8-pinterest-40 icons8-linkedin-circled-40 icons8-google-plus-40

rst-copyright