Aalborg Model L PTFE-PFA akış ölçerler

Aalborg Akış Ölçer (Debimetre) Fiyatları ve Çeşitleri

Geleneksel rotametre akış teknolojisinin temel prensiplerini birleştiren bu sağlam PTFE-PFA akış ölçerler, düşük ila orta akış aralığı ölçümleri için yüksek derecede aşındırıcı veya ultra saf sıvılara yönelik çözümler sunar. Model L Sayaçlar, PFA, PTFE ve PCTFE gibi inert malzemelerden üretilmiştir ve kimyasal açıdan inert ıslak parçaların sağlamlığı ve dayanıklılığını birleştiren özel bir tasarıma sahiptir.

Debimetreler ayrıca harici aşındırıcılara karşı dayanıklıdır ve her bir akış ölçer, personelin korunması için bir güvenlik kalkanı ile donatılmıştır.

Değişken alanlı debimetreler (rotametreler) yerleşik iğne valfli veya valfsiz olarak temin edilebilir ve panel somunları aracılığıyla panele monte edilebilirler.

ÇALIŞMA İLKELERİ PTFE-PFA akış ölçerlerin akış ölçüm elemanı, konik bir akış borusu içinde serbestçe hareket eden silindirik bir şamandıradan oluşur. Yarı saydam PFA akış tüpü, sıvı akışına dikey olarak aynı hizada monte edilir.

Akış meydana geldikçe, şamandıra akış borusunun içine doğru itilir. Şamandıra ile akış tüpünün iç çapı arasındaki alan, artan akışla birlikte giderek artar ve buna bağlı olarak şamandıranın ağırlığı ile kaldırma kuvveti dengelenene kadar şamandırayı yukarı kaldıran basınç azalır.

Denge noktasında, şamandıranın üst kısmı, akış borusu üzerinde ayrı bir akış hızını belirten bir ölçekle derecelendirilmiştir.

Teknik Özellikler:

0'dan 10'a Kadar Ölçekler İşaretler
Standart Doğruluk ±%5 Fs
Maksimum Çalışma Basıncı 100 Psig (6,7 Bar)
Maksimum Çalışma Sıcaklığı 250°f (121°c)
Sızıntı Bütünlüğü Bireysel Sızıntı Testi Yapıldı ve 1 X 10-7 Scc Helyum Derecelendirmesine Göre Sertifikalandı

Malzemeler:

Akış Tüpleri Ptfe, Pfa
Yüzen Ptfe
Ön Kalkan Polikarbonat
Konut Ptfe
Bağlantılar Seçilen Modele Göre 1/4 İnç Fnpt'den 3/4 İnç Fnpt'ye

rst-elektronik

Images