Aalborg G Model Gaz Oranlayıcı Metre

Aalborg Gaz Oranlayıcı Debimetre

İki veya üç gazı doğrudan son kullanım noktasında homojen, sonsuz değişken konsantrasyonlarda harmanlayabilen bu G Gaz Oranlayıcı modeli, rahatlık ve ekonomi açısından eşsizdir. Gaz oranlayıcıları, pahalı özel karışımlı gaz karışımlarına olan ihtiyacı ortadan kaldırdıkları için kendilerini amorti ederler. Bileşen gaz silindirlerinin ve "boru bağlantılı" besleme hatlarının kullanımına esneklik ve ekonomi katarlar.

Laboratuvar araştırmalarının bir diğer avantajı, deney süresince konsantrasyonları tekrar üretilebilir şekilde artırma veya azaltma özgürlüğüdür.

Karşı basınçlar giriş basıncına yaklaşmadığı veya bu basıncı aşmadığı sürece akış hızları, aşağı yöndeki basınç değişikliklerinden etkilenmez. 200 psig'e (13,8 bar) kadar giriş basınçları kullanılabilir; ancak müşteriler genellikle 50 psig'i (3,45 bar) uygun bir ayar olarak tercih ediyorlar.

DAHİLİ VANALAR Değişken alanlı akış ölçerler (rotametreler), yerleşik iğne valfli (CV™), "yükselmeyen gövdeli" yüksek hassasiyetli ölçüm valfli (MFV™) veya valfsiz olarak temin edilebilir. MFV™ valflerinin daha yüksek maliyeti, özellikle çok düşük akış hızlarına sahip ölçüm tüpleriyle bağlantılı olarak yüksek hassasiyet kontrolü ve çözünürlüğün istendiği durumlarda haklı çıkar.

Teknik Özellikler:

  • Standart Doğruluk ±%2 Fs (Mm Ölçekleri) 032/042 Akış Tüpleri hariç ±%5 Fs
  • Kalibre Edilmiş Doğruluk ±%1 Fs
  • Tekrarlanabilirlik ±%0,25 Fs Cam Şamandıralar Kullanılarak 50 Psig/3,5 Bar'daki Hava İçin Tipik Kalibrasyon Eğrileri Mevcuttur. Tehlikeli Olmayan Gazlar ve Özel Bireysel Kalibrasyonlar İçin Kalibrasyon Verilerinin Kullanılabilirliği Konusunda Aalborg'a Danışın.
  • Faydalı Akış Aralığı Tek Şamandıralı Minimum 10:1 Ve Metre Olarak Monte Edilen İki Şamandıranın Kombinasyonuyla 20:1'den Daha İyi
  • Maksimum Çalışma Basıncı 200 Psig (13,8 Bar)
  • Maksimum Çalışma Sıcaklığı 250°f (121°c)

Malzemeler:

Akış Tüpleri Ağır Duvarlı Borosilikat Cam
Yüzen Cam, Safir, 316 Paslanmaz Çelik, Karboloy ve Tantal
Gazlarla Temas Halinde Montaj Parçaları Seçimi
Alüminyum, Siyah Eloksal
316 Paslanmaz Çelik
Yan Paneller Alüminyum, Siyah Eloksal
Ön Kalkan 1/8 İnç Kalın Şeffaf Polikarbonat
Arka Plaka 1/8 İnç Kalın Beyaz Akrilik
O-ring ve Salmastra Buna-n O-ringler Alüminyum Modellerde Standarttır; Paslanmaz Çelik Modellerde Viton® O-ringler Standarttır; Opsiyonel Viton®, Ptfe/kalrez®, Epr
Bağlantılar 1/8 İnç Npt Dişi Giriş ve Çıkış Bağlantıları; Opsiyonel 1/4 İnç Fnpt, Hortum ve Sıkıştırma Bağlantı Parçaları Mevcuttur
Viton® ve Kalrez® Dupont Dow Elastomerlerinin Tescilli Ticari Markalarıdır

rst-elektronik

Images