Aalborg T Model Tek Akış Tüplü PTFE Metre

Aalborg Kaliteli PTFE Metre | 2 Yıl Garantı

Düşük akış hızları için tasarlanan T modeli akış ölçer, klasik değişken alan ölçüm cihazının basitliğini, çok yönlülüğünü ve ekonomikliğini içinde barındıran hassas bir cihazdır. Özellikle kromatografide geliştirici gazların takibi, üretim serilerinde gazların gösterimi ve kontrol edilmesi, laboratuvarlarda, pilot ünitelerde sıvı ve gaz analizleri, akış ve seviye göstergeleri gibi uygulamalarda kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. CV™ Valfli 150 mm Metre. Tamamen monte edilmiş olarak gönderilen debimetreler, çeşitli malzeme seçeneklerinde standart montaj bağlantılarını, yan plakaları, kalın koruyucu ön kalkanı ve arka plakayı, yatay bağlı enerji kontrol valfini ve Akış Kapasiteleri tablolarından seçilen akış tüplerini içerir. Panel montaj stili, yatay bağlı akrilik tripodla tezgahın montajına dönüştürülebilir; tripodun su terazisi ve tesviye vidaları bulunmaktadır.

Bu değişken alanlı akış ölçerlere (rotametreler) yönelik akış tüpleri, farklı uygulama türlerine uygun iki tür ölçekle mevcuttur.

DOĞRUDAN OKUMA Skalaları Doğrudan okuma ölçekleri, sıvıların ve gazların akış hızlarını [mL/dak], standart fit küp/saat [scfh] gibi mühendislik birimlerinde gösterir. Bu tür ölçekler, belirli bir basınç ayarında özel olarak belirli bir gaz veya sıvı için tasarlanmıştır ve sıcaklık sabittir, yalnızca ilgili akış birimleri için geçerlidir. Doğrudan okuma performans tasarımlarının özellikleri, sonuçta ortaya çıkan uygulanabilirlik sınırlamalarına göre değerlendirilmelidir. Genel olarak doğrudan okuma terazeleri, OEM uygulamalarına en uygun olanıdır.

EVRENSEL MİLİMETRE (İLİŞKİLİ) ÖLÇEKLER Milimetre kesitleri, akış arttıkça veya azaldıkça küresel şamandıranın ölçüm tüpü gövdesinin sağlamlığını gösterir. Şamandıra referanslı okumaları gerçek hacimsel depolama hızlarıyla çoğaltmak için kesintisiz dağıtım tablolarını veya grafiklerini kullanmak gerekir. Alternatif olarak, dağıtım tablolarını ve grafiklerini çevrimiçi Akış Borusu Kalibrasyon Veri Kitaplığımızı kullanarak veri deposu parça numaranıza bakarak bulabilirsiniz.

Üniversal tip terazilerin avantajı, genellikle laboratuvar uygulamalarında tercih edilen, farklı basınç ve sıcaklık koşullarında çok sayıda farklı akışkanlar için belirli bir akış ölçerin çalıştırılabilmesidir.

DAHİLİ VANALAR Sayaçlar, iğne valfli (CVT™), yüksek hassasiyetli ölçüm valfli (HRT™), "yükselmeyen gövdeli" veya valfsiz olarak mevcuttur. HRT™ valflerinin daha yüksek maliyeti, özellikle çok düşük akış hızlarına sahip ölçüm tüpleriyle bağlantılı olarak yüksek hassasiyet kontrolü ve zayıflamanın istendiği durumlarda haklı çıkar. Valfli sayaçlar sipariş izni girişe valf kartuşları takılır. Vakum hizmeti için sayaçların çıkışta vanası olacak şekilde sipariş verilmesi tavsiye edilir.

Teknik Özellikler:

  • Standart Doğruluk ±%2 Fs (Mm Ölçekleri - 032/042 Akış Tüpleri hariç); ±%5 Fs (Doğrudan Okuma Ölçekleri ve 032/042 Akış Tüpleri)
  • Kalibre Edilmiş Doğruluk ±%1 Fs
  • Tekrarlanabilirlik ±%0,25 Fs
  • Faydalı Akış Aralığı Tek Şamandıralı Minimum 10:1
  • Maksimum Çalışma Basıncı 100 Psig (6,7 Bar)
  • Maksimum Çalışma Sıcaklığı 150°f (65°c)
  • Sızıntı Bütünlüğü Ayrı Ayrı Basınç ve Sızıntı Testleri Yapılmış ve 1x10-7 Sccs Helyum Derecesine Göre Sertifikalandırılmıştır

Malzemeler:

Akış tüpleri kalın duvarlı borosilikat cam (cam veya safir şamandıralar önerilir)
Sıvılarla temas eden bağlantı parçaları işlenmemiş ptfe ve gözetleme
Yan paneller alüminyum, siyah eloksallı
Gelişmiş okuma çözünürlüğü için uzunlamasına büyütücü mercekli ön kalkan lexan®
Arka plaka 1/8 inç kalınlığında beyaz akrilik
O-halkalar ptfe
Bağlantılar 1/8 inç npt dişi giriş ve çıkış bağlantıları; isteğe bağlı cam hortum nipelleri veya sıkıştırma bağlantı parçaları mevcuttur

rst-elektronik

Images