Hücresel Uzaktan Izleme ve Kontrol

Mobil ağlar üzerinden GSM uzaktan izleme için tüm cihazlarda kolay kurulum için yerleşik bir WEB sunucusu vardır. Sonuç olarak, tüm ayarlar Internet Explorer, Chrome, Firefox, Opera vb. Gibi standart bir tarayıcı ile yapılabilir. Başka bir deyişle, kontrol cihazı kurulumu için özel bir yazılıma ihtiyacınız yoktur.

GSM uzaktan izleme cihazları, XML / JSON durum dosyaları ve HTTP API komutları ile HTTP Post gibi makineden makineye (M2M) iletişim protokollerini sağlar. Bu nedenle, genel statik IP adresleri olmasa bile, veri toplama ve uzaktan kumanda sistemlerinin bir parçası olabilirler.

Uzaktan izleme denetleyicilerinde SMS komutları için paralel bir kurulum kanalı bulunur. Bu nedenle, onlarla uzaktan çalışma çok esnektir. Bu cihazlar, alarm durumlarında e-posta uyarısı göndermek için TLS şifrelemeli e-posta istemcisini destekler. E-postalarla birlikte, uyarı standart bir SMS olarak da gönderilebilir.

Mobil ağlar üzerinden GSM uzaktan izleme kontrolörleri, DC voltaj ölçümlerine standart analog girişlerin yanı sıra kuru kontak izleme için dijital girişlere sahiptir. Bu grubun tüm kontrolörleri, mobil şebeke teçhizatı, araçlardaki çevresel izleme, ilaç ve gıda depolarındaki çevresel izleme, vb. Tesislerin uzaktan izlenmesi ve kontrolü için uygundur.

Daha fazla ayrıntı için, belirli ürünlerin sayfalarına bakabilirsiniz.

GSM-GPRS uzaktan IO modülü TCG140

GSM-GPRS Uzaktan Modül Fiyatları GSM-GPRS IO Sistemi

GSM-GPRS Uzaktan izleme kontrolörü TCG120

GSM-GPRS Mobil izleme | Uzaktan Kontrol Cihazı

4G LTE evrensel IO modülü TCG140-4

Evrensel IO modülleri

4G LTE kablosuz G/Ç modülü TCG120-4

Endüstriyel 4G LTE Kablosuz G/Ç Modül - LTE Modülleri

rst-elektronik

Images