• Debimetre ve Akış Ölçerler
 • Trigas Debimetreler
 • Seviye Ölçerler
 • Basınç Ölçerler
 • Nem ve Sıcaklık Ölçerler
 • Datalogger - Veri Kayıt Cihazları
 • Sinyal İzolatör ve Çeviriciler
 • Teracom Kontrol Çözümleri
 • Analitik ve Kontrol Ölçüm Cihazları
 • Ortam Gaz Analiz Cihazları
 • Gelişmiş Kontrol Cihazları
 • Termokupl ve PT100 Ölçüm Cihazları

Sıcaklık Ölçer

Sıcaklık Ölçer

Transmitter bir proseste gerçekleşen değişimlere yön verebilmek için tasarlanmış ürünlerdir.

Ortaya çıkan değişimler, transmitterler sayesinde elektronik ortama aktarılır. Transmitter seçimi doğruluk payı ve hassasiyetine göre önem arz eder. Ölçüm tablosu, sinyal çıkışı, sensör ve dış ortam gibi pek çok duruma göre değişiklik gösteren transmitterler, kullanılacak alana göre değişiklikler göstermektedir ve bu cihazların kalitesi, yapılan işin niteliği ve beklentisiyle doğru orantılı olacaktır. On beş yıldır bu sektörde hizmet veren

firmamız, değerli müşterilerine sunduğu kaliteli ürün ve hizmet anlayışı sayesinde pek çok firmanın alanında nitelikli işler yapmasına yardımcı olarak referanslarını geliştirmiştir. Sıcaklık ölçer gibi ölçüm kontrol cihazlarında, hata payını en aza indirgemenin ve nitelikli işler ortaya çıkarabilmek için gerekli koşulların sağlanmasının önemini düşünerek hizmet veren ve ürün tahsis eden firmamız, öncelikle müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Sıcaklık ölçer ürünü olan TFA 30.3039 Nem ve sıcaklık değerleri ölçüp hafızasına kayıt eden profesyonel bir datalogger dir. Ayrıca ürünle beraber verilen kablosuz USB aygıtı ile ölçülen veriler bilgisayara kablosuz olarak aktarılmaktadır. Verilen ücretsiz yazılım sayesinde ölçülen değerler kayıt altına alınmakta ve grafiksel olarak kullanıcıya sunulmaktadır. Ayrıca TFA 30.3039 datalogger ürünü 8 adet transmitter ile haberleşmekte olup transmitterlerden aldığı verileri kendi hafızasına kaydetmektedir. Bu sayede 8 farklı ortamın nem sıcaklık değerlerini çok ekonomik olarak kayıt edilebilmektedir. Bu özellikleri sayesinde en çok tercih edilen sıcaklık ölçer ürünü olan TFA, kullanılan malzemesinin kalitesi ve sunduğu performansın niteliği sayesinde, pek çok alanda firmaların ortaya koydukları işlerin işlevlerinde rol oynayan, kaliteli ve yüksek performansa sahip bir üründür.

EE36 gibi ürünler ise yağ içindeki su oranını ölçmek için tasarlanmış ürünlerdir. LOYD belgesine sahip olması sebebi ile denizcilik alanında kullanılabilir. EE36, yağ içindeki su oranı transmitteri özellikle önemli makinelerde yüksek performans göstermesi için yağlama yağı veya izolasyon yağı içindeki su oranını online olarak takip etmek için oldukça önemlidir. Örneğin nem transformatör izolasyon yağların yalıtım özelliklerini çok büyük oranda etkiler ve bu nedenle de sürekli izlemek için büyük önem taşır. Yağ içindeki su oranı göreceli değer PPM veya mutlak değer aW olarak ifade edilir. PPM: Yağ içindeki su kütlesi / Yağ Kütlesi aW(0...1 Arasıdır.): aW =1 ise Doymuş yağ oranını aW = 0 ise İdeal yağ oranını belirtmektedir. EE36 yağ içindeki sıcaklık ölçer tarnsmitteri daha çok Denizcilik sektörü ve Transformatör izolasyon yağları ve soğutma yağlarında kullanılmaktadır. E31 Nem Sıcaklık transmitteri, endsüstriyel uygulamalar için dizayn edilmiş olup son derece yüksek hassasiyet ve güvenilir bir ölçüm sağlamaktadır. -40...+180 derece gibi ağır fiziksel şartlarda dahi çalışabilmesi için üretilmiş bir üründür. EE31 Bağıl nem ve Sıcaklık ölçümü dışında, mutlak nem oranı, çiylenme noktası sıcaklığı, donma noktası sıcaklığı, spesifik entalpi, ıslak termometre sıcaklığı, su buharı kısmı basıncı ve karışım oranı gibi diğer alanlarda da ölçüm yapabilme özelliğine sahip bir şekilde üretilmiştir. EE575 Hava hız tansmitteri, yüksek hacimli uygulamalar için tasarlanmış bir üründür. Küçük tasarımı sebebi ile hemen hemen bütün uygulamalara monte edilebilir. Sıcak film anemometre prensibine dayanan yüksek kaliteli film sensör kullanımı nedeniyle yüksek hassasiyet ve kararlı bir ölçüm sağlamaktadır. Ölçü kontrol hizmetinin gerekliliği ve inceliğinin bilincinde olarak sıcaklık ölçer gibi ürünlerimizde, ya da debi ölçüm cihazlarımızda, basınç transmitterleri, çeviriciler gibi pek çok alanda verilen hizmetlerin niteliği, firmamızın misyonunu oluşturmaktadır.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp
TEMSİLCİLİKLER

trigas

template

terracom

seko

asa

efc

DELEXEL

JİMEC

MNTEA

DİNEL

FAFNIR

HENKE

Facebooktwitterinstagram

icons8-pinterest-40 icons8-linkedin-circled-40 icons8-google-plus-40

rst-copyright