Rst Elektronik TürkçeRst Elektronik English

info@rst-elektronik.com telefon-is0 212 422 67 41 telefon0 543 543 91 70 mail

 • Debimetre ve Akış Ölçerler
 • Trigas Debimetreler
 • Seviye Ölçerler
 • Basınç Ölçerler
 • Nem ve Sıcaklık Ölçerler
 • Datalogger - Veri Kayıt Cihazları
 • Sinyal İzolatör ve Çeviriciler
 • Teracom Kontrol Çözümleri
 • Analitik ve Kontrol Ölçüm Cihazları
 • Ortam Gaz Analiz Cihazları
 • Gelişmiş Kontrol Cihazları
 • Termokupl ve PT100 Ölçüm Cihazları

Teknik Servis ve Otomasyonda Nokta Atışı

Teknik Servis ve Otomasyonda Nokta Atışı

Endüstriyel ürünlerin her biri, firmaların üretimden veri toplaması için son derece önemli yardımcı elemanlardır. Bu ara elemanların üretim araçları ve çıktı alınabilen ekranlar ile bilgi alışverişini sağlaması, ürünün beklenen en temel özelliklerdendir.

Sıvı gaz ve kitlelerin akış hacmini ölçmeye yarayan debimetre ölçüm cihazları, kazan ve tank gibi geniş ve kapsamlı alanların seviye, basınç, sıcaklık ve nem ölçümünü sağlayan ölçüm cihazları mevcut durumu net bir şekilde ortaya koyar. Dokunmatik ekranlar ya da bilgisayarlara yansıyan bilgileri sağlamanın haricinde, bu otomasyon cihazlarına başka önemli işlemlerin de yaptırılabilmesi verimi arttırmaktadır. Tanımlanan değere ulaşıldığında alarmın devreye girmesi, üretimin sistemik yapısında çeşitli senaryolara göre çeşitli bildirimlerin gerçekleşmesi ile bu cihazlar üretimin daha ekonomik, sorunların önlenebilir, çözümlerin planlanabilir olmasını sağlamaktadır.

Otomasyon ürünlerinde nasıl bir sistemin oluşturulması isteniyorsa buna yönelik pano oluşturmak ve sistemin devreye alınması, dokunmatik ekran için özel yazılımın geliştirilmesi, PLC yazılımı ve Scada yazılımları RST Elektronik’in verdiği hizmetlerdendir.

automation1Elektronik debimetrelerin tamiri, elektronik aksamların tamiri, montajı gibi tüm mekanik kapsama giren çalışmaları gerçekleştirmek hem ürün bilgisi, hem sistem bilgisi hem de tecrübenin sağladığı güven ile doğru kişilerin elinde kolaylıkla yapılabilir. Dünya çapında bilinen ve kullanılan akış ölçerlerin tümünün elektronik tamirinin yapılması, mekanik bakımının yapılması dahil olmak üzere, akış tüplerinin sarım değişimi, iç kaplamalarında istenen değişim ve elektrotların değişimi gibi ürüne bağlı işlemleri gerçekleştiren uzman ekibimiz endüstriyel kuruluşların çözüm ortağıdır.

Sistem kurulduktan sonra gelişebilecek arızaların giderilmesi konusunda da destek alabileceğiniz RST Elektronik; vorteks, coriolis ve kütlesel debimetrelerin periyodik bakımlarının yapılması ve onarım işlerimin gerçekleştirilmesi için yardıma hazırdır.

Otomasyon hizmetleri ve teknik servis hizmetlerinde endüstriyel kuruluşların yaptığı yatırımların uzun vadeli kazançlara dönüşmesi, karlılık potansiyelini arttırılması ve en önemlisi de, görünmeyen giderlerin ortadan kalkması için tüm süreçlerin iyi yönetilmesi şarttır.

Sistemlerin kuruluş aşamasından itibaren sahip olunan her aracın insan kontrolünde ve hakimiyetinde olması için nokta atışı yapmanızı ve doğru tedarikçilerle buluşmanızı dileriz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp