• Debimetre ve Akış Ölçerler
 • Trigas Debimetreler
 • Seviye Ölçerler
 • Basınç Ölçerler
 • Nem ve Sıcaklık Ölçerler
 • Datalogger - Veri Kayıt Cihazları
 • Sinyal İzolatör ve Çeviriciler
 • Teracom Kontrol Çözümleri
 • Analitik ve Kontrol Ölçüm Cihazları
 • Ortam Gaz Analiz Cihazları
 • Gelişmiş Kontrol Cihazları
 • Termokupl ve PT100 Ölçüm Cihazları

Otomasyonda İlk Günkü Verimliliğin Sırrı

Otomasyon Sistemleri ile İş Gücü Verimliliği

Bir ürünü satmaktan daha fazlasını, bir sistemi kurmayı, kurulan bir sistemin etkinliğini sürdürmeyi hedefliyoruz.

İşimiz düzenli, ölçülebilir, verimli bir çalışma düzeni kurma işidir.

RST Elektronik olarak, ölçme kontrol ve otomasyon sistemleri konusunda hizmet verirken sanayi işletmelerinin en önemli ihtiyaçlardan biri olan teknik servis ve otomasyon alanındaki ihtiyaçlara cevap vermekteyiz.

rst bakım sonrası 1Endüstriyel çalışma sahalarında kullanılmakta olan birçok endüstriyel üründen alınan veriler bilgisayar ortamında anlamlı sonuçlar elde etmeye yarıyor. Fabrika ortamında dokunmatik ekranlarda görülebilen veriler de işleyişin sağlıklı olabilmesi açısından büyük önem taşıyor. Debimetre ve akış ölçüm elemanları, seviye ölçüm elemanları, PH ölçer gibi analitik ve kontrol ölçüm cihazları yardımı ile belirlenen değerlerin dışındaki değerlere ulaşıldığında alarm uyarı sisteminin devreye girmesi mümkündür. Harici denilebilecek bazı cihazların kontrol altında tutulması ve endüstriyel alanda doğan çeşitli durumlara göre sistemsel çalışma düzeninin oluşturulması yine otomasyon sistemlerinin kurulması ile sağlıklı bir çalışma ortamına kavuşmayı getirir. Kontrollü ve ölçülebilir sistemler önceden tespit edilebilen sorunları ve sorun ortaya çıkmadan müdahale edebilmeyi, olası kusurları ortadan kaldırmayı vaadeder.

Otomasyon hizmetleri vermekte olan RST Elektronik; PLC Yazılımı, Scada Yazılımı, Dokunmatik Ekran Yazılımı, Arzulanan sisteme göre pano düzeni oluşturma ve bir sistemi devreye almak konusunda çözümler üretmektedir.

Eski ürünü ilk günkü verimliliğine kavuşturmak en önemli görevlerimizden biridir

rst bakım sonrası 2Var olan otomasyon düzeninde ölçüm elemanlarının zaman içerisinde ihtiyaç duyduğu bakım ve onarım hizmetleri de iş kolumuzun bir parçasıdır. Özellikle debimetre tamirinde farklı markalarda akış ölçerlerin elektronik tamir hizmeti, mekanik bakım ve onarımı da verdiğimiz hizmetler arasında yer almaktadır.

DN10 ve DN 2000 aralığındaki ürün çaplarına yönelik kullanılan akış ölçerlerin akış tüpü, elektrod, iç kaplama, sinyal konverter, boya, kalibrasyon gibi çeşitli kıstaslarına dair tamir, bakım ve düzenleme çalışmalarını gerçekleştirerek yeni birer ürün gibi görevlerini yerine getirmelerine yardımcı olmaktayız. Elektromanyetik debimetrelerin yanısıra Yortex, Coriolis ve Kütlesel debimetreler için de teknik servis hizmetimiz mevcuttur.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp
TEMSİLCİLİKLER

trigas

template

terracom

seko

asa

efc

DELEXEL

JİMEC

MNTEA

DİNEL

FAFNIR

HENKE

Facebooktwitterinstagram

icons8-pinterest-40 icons8-linkedin-circled-40 icons8-google-plus-40

rst-copyright